ponad 200 sklepów

Oglądaj mecze w GB

14.06 - 15.07.2018

Program rozgrywek:
 
14 czerwca (czwartek)
17:00:00 Rosja – Arabia Saudyjska
15 czerwca (piątek)
14:00:00 Egipt – Urugwaj
17:00:00 Maroko – Iran
20:00:00 Portugalia – Hiszpania
16 czerwca (sobota)
12:00:00 Francja – Australia
15:00:00 Argentyna – Islandia
18:00:00 Peru – Dania
21:00:00 Chorwacja – Nigeria
17 czerwca (niedziela)
14:00:00 Kostaryka – Serbia
17:00:00 Niemcy – Meksyk
20:00:00 Brazylia – Szwajcaria
18 czerwca (poniedziałek)
14:00:00 Szwecja – Korea Płd.
17:00:00 Belgia – Panama
20:00:00 Tunezja – Anglia
19 czerwca (wtorek)
14:00:00 Kolumbia – Japonia
17:00:00 Polska – Senegal
20:00:00 Rosja – Egipt
20 czerwca (środa)
14:00:00 Portugalia – Maroko
17:00:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska
20:00:00 Iran – Hiszpania
21 czerwca (czwartek)
14:00:00 Dania – Australia
17:00:00 Francja – Peru
20:00:00 Argentyna – Chorwacja
22 czerwca (piątek)
14:00:00 Brazylia – Kostaryka
17:00:00 Nigeria – Islandia
20:00:00 Serbia – Szwajcaria
23 czerwca (sobota)
14:00:00 Belgia – Tunezja
17:00:00 Korea Płd. – Meksyk
20:00:00 Niemcy – Szwecja
24 czerwca (niedziela)
14:00:00 Anglia – Panama
17:00:00 Japonia – Senegal
20:00:00 Polska – Kolumbia
25 czerwca (poniedziałek)
16:00:00 Urugwaj – Rosja
16:00:00 Arabia Saudyjska – Egipt
20:00:00 Hiszpania – Maroko
20:00:00 Iran – Portugalia
26 czerwca (wtorek)
16:00:00 Dania – Francja
16:00:00 Australia – Peru
20:00:00 Nigeria – Argentyna
20:00:00 Islandia – Chorwacja
27 czerwca (środa)
16:00:00 Korea Płd. – Niemcy
16:00:00 Meksyk – Szwecja
20:00:00 Serbia – Brazylia
20:00:00 Szwajcaria – Kostaryka
28 czerwca (czwartek)
16:00:00 Japonia – Polska
16:00:00 Senegal – Kolumbia
20:00:00 Anglia – Belgia
20:00:00 Panama – Tunezja
30 czerwca (sobota)
15:30:00 1/8 finału
19:40:00 1/8 finału
1 lipca (niedziela)
16:00:00 1/8 finału
20:00:00 1/8 finału
2 lipca (poniedziałek)
16:00:00 1/8 finału
20:00:00 1/8 finału
3 lipca (wtorek)
16:00:00 1/8 finału
20:00:00 1/8 finału
6 lipca (piątek)
16:00:00 1/4 finału
20:00:00 1/4 finału
7 lipca (sobota)
16:00:00 1/4 finału
20:00:00 1/4 finału
10 lipca (wtorek)
20:00:00 1/2 finału
11 lipca (środa)
20:00:00 1/2 finału
14 lipca (sobota)
16:00:00 o 3. miejsce
15 lipca (niedziela)
17:00:00 FINAŁ
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy