ponad 200 sklepów

Empik

Wakacyjne warsztaty

19.07 - 1.08.2017

Wakacje ruszyły pełną parą. Pora znaleźć sposób na kreatywne lato w mieście. Dzieci oraz ich rodzice będą mieli szansę wziąć udział w spotkaniach rozwijających umiejętności plastyczne. Rodzinne warsztaty z techniki decoupage, tworzenia wakacyjnych breloków, zawieszek i toreb oraz łapaczy snów odbędą się w salonie Empik Galeria Bałtycka między 19 lipca a 1 sierpnia.

Początek wakacji to idealny moment na kreatywne spędzenie czasu z rodziną oraz rozwijanie dziecięcej fantazji i umiejętności plastycznych. Zajęcia pozwolą uczestnikom warsztatów poznać różne techniki
i samodzielnie wykonać wiele oryginalnych przedmiotów. Wakacyjne warsztaty w Empiku to doskonała okazja, żeby odkryć w sobie twórczy potencjał i odnaleźć nowe hobby.

19 lipca, godz. 13:00-15:00
POMPODKŁADKI

Warsztaty, na których dzieci nauczą się tworzyć unikatowe podkładki pod kubeczki, a rodzice rozwiążą problem plam po herbacie i kakao na domowych obrusach. Kolorowe podkładki powstaną przy pomocy pomponików i kleju.

20 lipca, godz. 13:00-15:00
TEKTUROWE PROPORCZYKI

Wakacje kojarzą się z szumem morza i widokiem żaglówek na tle zachodzącego słońca – morski klimat można wprowadzić także do dziecięcego pokoju. Na warsztatach uczestnicy stworzą marynarskie proporczyki, które nastroją do marzeń o dalekomorskich, żeglarskich przygodach.

21 lipca, godz. 13:00-15:00
PUCHATE BRELOCZKI

Puchate breloczki to ostatni krzyk mody. Na warsztatach będzie można stworzyć swój oryginalny, niepowtarzalny wzór przy użyciu kolorowej włóczki.

24 lipca, godz. 13:00-15:00
ŁAPACZ SNÓW

Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się tworzyć prawdziwe, indiańskie łapacze snów. Wykorzystane zostaną piórka, rzemyki i kolorowe druciki.

25 lipca, godz. 13:00-15:00
FILCOWE MINIONKI

Minionki to kinowy hit. Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł uszyć własnego filcowego Minionka i zabrać go do domu.

26 lipca, godz. 13:00-15:00
KOLOROWE GIRLANDY

Girlandy mogą dodać uroku każdemu pomieszczeniu. Na warsztatach będzie można rodzinnie przygotować elementy domowego wystroju. Girlandy zostaną stworzone z kolorowych włóczek i kordonków.

27 lipca, godz. 13:00-15:00
FANTAZYJNY KUBEK

Zapraszamy na warsztaty z tworzenia spersonalizowanych kubków. Takie naczynie może być dobrym pomysłem na prezent, ale też miłą pamiątką. Dobór wzorów ogranicza tylko wyobraźnia.

28 lipca, godz. 13:00-15:00
RAMKI DECOUPAGE

Wakacje przemijają jednak zawsze można wrócić do letnich wspomnień dzięki fotografiom, które zasługują na równie piękne ramki. Na warsztatach uczestnicy wykonają je samodzielnie za pomocą techniki decoupage.

31 lipca, godz. 13:00-15:00
KOLOROWE TORBY

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach, na których własnoręcznie będzie można ozdobić płócienną torbę. Na zakupy, na plażę i na kolorowy powrót do szkoły.

1 sierpnia, godz. 13:00-15:00
PALUSZKOWE MALOWANKI

Malować można nie tylko pędzlem. Jeszcze więcej radości sprawia używanie do tego palców
i całych dłoni. Własnoręcznie będzie można stworzyć magiczny świat podwodnych stworzeń – meduz, kałamarnic i delfinów. Podwodna eskapada przy użyciu farb dla całej rodziny.


Warsztaty kreatywne przeznaczone dla klientów programu Mój Empik są bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy kupić jeden produkt wskazany przez osobę prowadzącą warsztaty (koszt już od 3,99 zł). Właśnie ten przedmiot będzie bazą do pracy warsztatowej, a po zajęciach – miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności i umiejętności manualnych.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 603 117 020
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy