ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 28.09.2017

SPOTKANIA AUTORSKIE:

DARIUSZ DOMAGALSKI
26 września, godz. 18:00

Wszystkich zainteresowanych historią i fantastyką zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Domagalskim, promujące kolejną książkę z cyklu krzyżackiego pod tytułem „Złowieszczy szept wiatru” (Rebis). Połączenie faktów historycznych z magicznym światem kabały i średniowiecznych tajemnic, sprawia, iż nie można  oderwać się od czytania tej średniowiecznej fantastyki oraz śledzenia losów bohaterów żyjących w świecie mistyki i walki.

GRZEGORZ BARASIŃSKI
28 września, godz. 18:00

Zostawcie zabiegany świat, usiądźcie wygodnie i rozgośćcie się między literami. Dzięki „Kaligrafii” poprawicie koncentrację, zrelaksujecie się, a ponadto stworzycie własne logo lub plakat na ścianę. Nauczy Was tego na warsztatach kaligraficznych Grzegorz Barasiński – najbardziej znany kaligraf w Polsce. By zacząć, wystarczy zaostrzyć ołówek!


WARSZTATY:

MODELINOWE GUZIKI
24 września , godz. 15:00-17:00

Duże, małe, kolorowe są nie tylko praktyczne – mogą być również ozdobne! Podczas warsztatów, z modeliny FIMO,  ulepimy masę różnokolorowych guzików.  Zapinaj więc koszulę i przychodź do nas! Wiek 6+

BRELOCZKI LITERKI – DZIEŃ CHŁOPAKA
30 września , godz. 15:00-17:00

Breloczki z pierwszą literą imienia to wspaniały prezent na Dzień Chłopaka. Na warsztatach użyjemy drewnianych kształto-literek i ozdobimy je techniką decoupage.
Wiek 6+

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy