ponad 200 sklepów

Timberland

Everyday casual

Deszczowa, chłodna, szara. Słoneczna, ciepła, złota. Jesień to czas zmian. Nieprzewidywalnej pogody, ostatnich dni wakacji i pierwszych przymrozków zapowiadających nadchodząca zimę. Możesz się na nią przygotować. Wybrać najwygodniejsze buty, postawić na kurtkę, która sprawdzi się w każdych warunkach. Wybierz technologie od Timberland.

Wygoda i elastyczność  - SensorFlex™
Odwołane spotkanie, niespodziewany korek, wizyta w sklepie po drodze z pracy. Bliscy, którzy czekają na Ciebie w domu, pies, który nie może się doczekać wieczornego spaceru. Każdego dnia musisz być elastyczny. Planować czas tak, by mieć go na wszystko co najważniejsze. Potrzebujesz butów, które Ci w tym pomogą.
Dadzą wsparcie, komfort i elastyczność. Kluczem jest technologia SensorFlex™. Trzy warstwy podeszwy, które razem zapewniają maksymalną wygodę noszenia.
W modelu KILLINGTON Half Cab technologia połączona została z wysokiej jakości skórą z garbarni klasy LWG Silver. Uzupełniona dodatkowo o miękką wyściółkę, wykonaną w 50% z przetworzonego PET oraz o antybakteryjną wkładkę Ortholite pozwala cieszyć się pełną wygodą nawet podczas długich i intensywnych jesiennych dni.

Ochrona niezależnie od pogody – Compatible Layering System
Słoneczne poranki, chłodne i deszczowe popołudnia. Jesień lubi zaskakiwać. Wiesz, że nie będziesz mieć chwili na przebranie. Momentu, by wrócić do domu i zmienić kurtkę. Wybierz taką, która zapewni Ci maksymalną ochronę. Dzięki technologii Compatible Layering System pozwoli Ci na dobranie warstw, które są Ci potrzebne. Podczas chłodnych dni wykorzystaj podpinkę, podczas tych cieplejszych noś lżejszą wersję Snowdon Peak 3-in-1.
Nieważne czy wybierzesz granatowy model  i klasyczny, militarny krój M65, czy postawisz na nieco dłuższą, oliwkową parkę. Każda z nich dzięki technologii Dryvent™ zapewni maksymalną ochronę przed przemoczeniem. Dopasuj je do siebie i swojego stylu.
Ciesz się jesienią z Timberland. Swoich modeli doskonałych na tę porę roku szukaj w salonach Timberland i na Timberland.pl
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy