Tchibo PL

  1. Strona główna
  2. Gastronomia
  3. Tchibo
Tchibo

Tchibo PL

Sklepy Tchibo łączą profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych produktów użytkowych oferowanych w tygodniowym cyklu. Asortyment w naszych sklepach zmienia się aż 52 razy w roku. Na klientów czekają cotygodniowe, tematyczne kolekcje produktów, należące do różnorodnych kategorii, takich jak odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, czy sprzęt elektroniczny. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, każdego roku oferujemy około dwóch tysięcy produktów. Wszystkie wyróżnia najwyższa jakość, potwierdzona znakiem TCM (Tchibo Certified Merchandise).

W sklepie znajduje się również bar kawowy, miejsce, w którym nasi klienci mogą spotkać się z przyjaciółmi i odpocząć przy filiżance znakomitej kawy.

W naszych sklepach stacjonarnych oraz na stronie www.tchibo.pl oferujemy również wiele rodzajów wysokiej jakości kaw ziarnistych, pochodzących z najlepszych plantacji na świecie, starannie wybranych przez ekspertów Tchibo, a także ekspres Tchibo Cafissimo i kawy w kapsułkach Tchibo Cafissimo.

Serdecznie zapraszamy!

Czekamy na Państwa na -1 poziomie Galerii Bałtyckiej, od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00

Center Map

Tchibo