Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Karta podarunkowa

Media tekstowe

Media tekstowe

 

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych karty podarunkowe, których ważność wygasa w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii handlowych zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami po otwarciu galerii, najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data otwarcia galerii.

W związku z zaistniałą sytuacją wszystkie zamówienia Click&Collect będą zrealizowane po ogłoszeniu otwarcia galerii handlowych.

Bardzo proszę o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23.

 

POMYSŁ NA UDANY PREZENT!

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Galerii Bałtyckiej,
która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

Czym jest karta podarunkowa?
Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Jak to działa?
Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Galerii Bałtyckiej. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu lub od daty aktywacji karty w przypadku kart z opóźnioną aktywacją).

Gdzie kupić kartę?
Kartę Galerii Bałtyckiej można nabyć w kasie parkingu na poziomie +3 lub przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł. Przy zakupie na miejscu preferujemy płatności zbliżeniowe, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?
Stan środków na karcie możesz sprawdzić:
na stronie internetowej https://baltycka.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo
w punkcie informacji na poziomie 0 i kasie parkingu na poziomie +3
dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie Karty.

 

kliknij i KUP ONLINE
kliknij i SPRAWDŹ STAN KONTA
kliknij i POZNAJ OFERTĘ DLA FIRM (pdf)
kliknij i ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM (pdf)