O Nas

Centrum

  1. Strona główna
  2. O Centrum
  3. O Nas

Zapraszamy – u nas znajdą Państwo najwięcej sklepów Gdańsku!

Mieści się tu aż 200 sklepów, modnych marek jeszcze więcej, a to wszystko w jednym miejscu w centrum Wrzeszcza – dzielnicy Gdańska tradycyjnie związanej z handlem. Bardzo atrakcyjna oferta, nowoczesna architektura z przeszklonymi powierzchniami, dobrze skomunikowana przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszego Centrum oraz 1100 miejsc parkingowych sprawiają, że Galerię Bałtycką odwiedza codziennie ogromna rzesza Klientów.

Galeria Bałtycka to centrum z największą liczbą sklepów w Gdańsku. W 2-poziomowym, niemieckim salonie PEEK&CLOPPENBURG znajdziecie najmodniejsze marki z całego świata m.in. VERSACE, MARC CAIN, CALVIN KLEIN, czy ARMANI. Znajdują się tu również: 3-poziomowy szwedzki H&M oraz hiszpańska ZARA - najbardziej znane i lubiane marki odzieżowe w Polsce. Dalej, multibrandowy salon sportowy INTERSPORT oraz market ze sprzętem elektronicznym Media Markt. Kilkanaście salonów z biżuterią, zegarkami i modnymi dodatkami zaspokoi oczekiwania tych z Państwa, dla których luksusowe akcesoria liczą się równie mocno jak modny ciuch. Tę ofertę znajdziecie m.in. w PANDORA, APART, czy w salonie SWAROVSKI. Tych z Państwa, których pasjonują rajdy, górskie wspinaczki i wyprawy w nieznane zapraszamy m.in. do JACKA WOLFSKINA.

Galeria Bałtycka, to nie tylko zakupy. Centrum handlowe oferuje również całą gamę usług: salony fryzjerskie, kwiaciarnię, banki oraz pralnię. Zróżnicowane menu 15 restauracji i kawiarni sprzyja spędzaniu tu wolnego czasu z Państwa przyjaciółmi i rodziną.

Jednym słowem - Galeria Bałtycka to modne centrum miasta :)

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, w niedziele od 10:00 do 20:00.