Biżuteria Savicki

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Biżuteria Savicki
Biżuteria Savicki

Biżuteria Savicki

Jubiler SAVICKI to ekspert zajmujący się diamentami od ponad 40 lat i lider w biżuterii ślubnej oraz luksusowej.

 

Salon w koncepcie SAVICKI umożliwia klientom zupełnie nowe doświadczenia. Jego sercem, a zarazem jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, jest centralna strefa, czyli stół TryOn®, który jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SAVICKI i pozwala klientowi na swobodne przymierzanie ponad 300  wzorów replik pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Co więcej, pełni on funkcję edukacyjną, gdzie klienci poznają szczegóły konkretnych egzemplarzy biżuterii.

 

Całość uzupełnia ażurowa instalacja świetlna zamontowana nad stołem TryOn®.Ponad 500 punktów świetlnych dba o odpowiednią brylancję pierścionków i obrączek, dzięki czemu zyskują one jeszcze większy blask.

 

Atrakcją salonu jest również monumentalny pierścień zdobiący ścianę za ladą. Wykonany jest z kilkudziesięciu tafli ciętego szkła ułożonych w przestrzenny wzór diamentu, co daje niezwykłe wrażenie.

 

Biżuteria, która znajduje się w showroomie jest usytuowana na wysokości oczu klienta. Pozwala to na wygodne przeglądanie i wybór biżuterii.

Center Map