Qarson

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Qarson
Qarson

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
10:00 - 20:00

Qarson

Qarson - Auta na Abonament

Qarson to lider sprzedaży aut na abonament we Francji. Na rynku polskim działa od 2018 roku. Marka Qarson tworzy ideę, według której wcale nie trzeba kupować samochodu, żeby z niego korzystać. Ceny w Qarsonie zaczynają się już od 499 zł (brutto) miesięcznie.

Qarson oferuje fabrycznie nowe samochody w krótkiej 12-miesięcznej umowie, z niską i niezmienną miesięczną opłatą. Firma udowadnia, że każdy może cieszyć się nowym autem co rok - bez zbędnych formalności czy obaw związanych z utratą wartości samochodu. W cenie: gwarancja producenta, serwis i przeglądy, komplet opon oraz pakiet kilometrów.

Od małych miejskich samochodów, przez auta kompaktowe i rodzinne, po popularne SUV-y i crossovery - Qarson proponuje szeroki wachlarz rozwiązań motoryzacyjnych. W portfolio firmy znalazły się m.in. marki Toyota, Suzuki, Hyundai, Volkswagen czy Nissan. Cenowym hitem od Qarsona jest nowa Toyota Aygo, którą można mieć już od 499 zł miesięcznie.

Abonament w Qarsonie to gwarancja pełnego serwisu - bez ukrytych kosztów. Zespół Qarsona zajmuje się rejestracją auta i kompletnym przygotowaniem go do użytkowania, aby każdy mógł bez zmartwień cieszyć się bezpieczną jazdą zupełnie nowym samochodem.

Licznik całkowitego kosztu wynajmu dostępny jest na stronie www.qarson.pl.

Center Map