Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Karta podarunkowa

Usługi

Centergutschein

Karta podarunkowa

Drodzy Klienci,

 

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego koronawirusem oraz zamknięcia większości sklepów na terenie naszego centrum handlowego – od dnia 14/03/2020 do odwołania (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13/03/2020) , prosimy o sprawdzenie terminu ważności kart podarunkowych.

 

Jeśli termin ważności karty kończy się w okresie od 14/03/2020 do odwołania (do czasu wznowienia działalności wszystkich sklepów w galeriach), prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem 022 490 69 23 lub wysłanie maila na adres karta@emlpayments.com w celu jej przedłużenia.

 

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: na stronie https://baltycka.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo lub dzwoniąc pod numer biura obsługi klienta 022 490 69 23.

 

Jednocześnie przypominamy, że od 14/03/2020 sprzedaż kart podarunkowych Galerii Bałtyckiej została wstrzymana do odwołania.

 

 

_____________________________________________________

 

POMYSŁ NA UDANY PREZENT!

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Galerii Bałtyckiej,
która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

Czym jest karta podarunkowa?
Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Jak to działa?
Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Galerii Bałtyckiej. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu lub od daty aktywacji karty w przypadku kart z opóźnioną aktywacją).

Gdzie kupić kartę?
Kartę można nabyć w punkcie informacji Galerii Bałtyckiej na poziomie 0, w kasie parkingu na poziomie +3 lub przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – dowolną kwotę od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?
Stan środków na karcie możesz sprawdzić:
na stronie internetowej https://baltycka.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo
w punkcie informacji na poziomie 0 i kasie parkingu na poziomie +3
dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie Karty.

 

kliknij i KUP ONLINE
kliknij i SPRAWDŹ STAN KONTA
kliknij i POZNAJ OFERTĘ DLA FIRM (pdf)
kliknij i ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM (pdf)