Galaktyczna przygoda z LEGO® Star Wars™

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Galaktyczna przygoda z LEGO® Star Wars™

Wydarzenie

Galaktyczna przygoda z LEGO® Star Wars™

Galeria Bałtycka
2–3.06.2023

Świętujcie Dzień Dziecka razem z nami.

Całą rodziną odwiedźcie w Galerii Bałtyckiej kosmiczną wystawę z uniwersum LEGO® Star Wars™ Nieziemskie atrakcje dla małych i dużych wielbicieli „Gwiezdnych wojen” czekają!

·        W piątek i w sobotę w godz. 12.00–18.00 będzie można zobaczyć zbudowane z klocków LEGO® figury filmowych postaci oraz międzygalaktyczne pojazdy, w tym modele kolekcjonerskie. Nie zabraknie okazji, by konstruować własne obiekty, zdobywać klockowe nagrody w konkursach, a nawet – razem z innymi fanami kultowego cyklu – zbudować megafigurę Darth Vadera™.

·        Nie przegapcie okazji, by stanąć twarzą w twarz z mistrzem Yodą, zobaczyć Luke’a Skywalkera i inne postaci odwzorowane z klocków LEGO®, a następnie zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Klasyka science-fiction = kosmiczna radość

Szansa, żeby odbyć galaktyczną przygodę z LEGO® Star Wars™ nie zdarza się często – dlatego warto w czasie wystawy wrócić do wspaniałych wspomnień, ale też rozbudzić wyobraźnię najmłodszych wielbicieli budowania. Z myślą o dzieciach powstały u nas dodatkowe strefy zabawy LEGO® Duplo™ i LEGO® Friends™.

W Galerii Bałtyckiej MOC BĘDZIE Z WAMI!

Wizyta na planecie atrakcji LEGO® Star Wars™ jest bezpłatna.