Pomaluj bombkę i wesprzyj Hospicjum Dutkiewicza

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Pomaluj bombkę i wesprzyj Hospicjum Dutkiewicza

Wydarzenie

Pomaluj bombkę i wesprzyj Hospicjum Dutkiewicza

Galeria Bałtycka
11.12.2022

Któż nie chciałby zawiesić na choince zaprojektowanej i ozdobionej przez siebie bombki?

Doskonałą okazją, by taką stworzyć, będzie organizowana przez Fundację Hospicyjną i Galerię Bałtycką charytatywna akcja Gwiazdy Malują Gwiazdy, która odbędzie się 11 grudnia..

 

                 Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – dzieci i dorosłych – do malowania bombek przy wspólnym stole. Aby dołączyć do akcji, wystarczy wrzucić 30 złotych do puszki Fundacji Hospicyjnej. Wszystkim biorącym udział w malowaniu zapewnione zostaną bombki, farbki, pędzle, mazaki oraz inne niezbędne przybory. Cały dochód z naszego bombkowego wydarzenia wesprze działalność Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E.  Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

                O świąteczny nastrój tego dnia zadbają wokaliści z Akademii Star Project oraz Wiktoria Rogowska „Vi”, Paulina Wójcicka, Michał Mrowicki, Barbara Lewicka i Przemysław Radziszewski, którzy na scenie zaprezentują swoje umiejętności w repertuarze kolędowym. Ponadto w sobotę i niedzielę 10 i 11 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00 wolontariusze Fundacji Hospicyjnej w żółtych koszulkach będą kwestować na rzecz gdańskiego Hospicjum.

                Wszystkich, którzy chcą wykonać wyjątkową, autorską bombkę, a przy okazji pomóc Hospicjum Dutkiewicza, zapraszamy do Galerii Bałtyckiej 11 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00, naprzeciwko sklepu SMYK (poziom -1).

Do zobaczenia!